Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane wolontariatem krajowym i zagranicznym oraz poznaniem specyfiki pracy organizacji pozarządowych do współpracy!

Zawsze chciałeś wyjechać za granicę? Stwarzamy takie możliwości! Dzięki nam możesz uczestniczyć w wolontariacie międzynarodowym, w ramach projektów “PARTNER – międzynarodowy wolontariat tandemowy” i Erasmus+. Zgłoś się do programów, zapraszamy!

Możesz również zostać wolontariuszem we Wrocławiu. Zakres możliwości współpracy w ramach naszej organizacji jest bardzo szeroki, m.in.:

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy wgląd w pracę organizacji pozarządowej, możliwość udziału w szkoleniach, odprawach, organizowanych przez nas imprezach, możliwość „szlifowania” języka (workcampy) oraz poznania nowych, ciekawych ludzi, także zagranicznych wolontariuszy.

Proces rekrutacji obejmuje spotkanie i dialog, w ramach którego wyznaczamy możliwości współpracy. Wolontariat oznacza dla nas również obowiązek, więc liczba wolontariuszy w danym obszarze działania może okazać się ograniczona. Zakres samodzielności i odpowiedzialności jest indywidualny.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Umów się na spotkanie!
Wojtek Staniewski, tel. +48 519 338 733