Ogłaszamy casting na stanowisko Animatora Młodzieży!

logotyp Moje Miejsce

UWAGA! OFERTA PRACY JUŻ JEST NIEAKTUALNA!


Stowarzyszenie TRATWA poszukuje mężczyzny na stanowisko animatora młodzieży w Młodzieżowym Centrum Inicjatyw Prospołecznych (MCIP) MOJE MIEJSCE – 54-205 Wrocław, Legnicka 65 – w ramach projektu Pracownia Projektów Międzykulturowych ZAJEZDNIA (projekt dofinansowany ze środków przekazanych przez Gminę Wrocław).

Praca z młodzieżą (14-18 lat), w tym z młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym, w MCIP MOJE MIEJSCE obejmuje:

  1. Prowadzenie KLUBU MŁODZIEŻOWEGO dla ok. 30 osób (czynny przez 5 dni w tygodniu po 5 godzin)
  2. STREETWORKING – pracę z młodzieżą w terenie, w miejscach jej przebywania
  3. EDUKACJĘ młodzieży w obszarze animacji społeczno-kulturalnej (realizacja projektów autorskich, akcji wolontariackich, happeningów itp.)
  4. DORADZTWO – towarzyszenie młodzieży w sytuacjach trudnych

Nie wymagamy od kandydata doświadczenia w pracy z młodzieżą, ale umiejętność budowania relacji z młodym człowiekiem jest jak najbardziej pożądana. Przydadzą się kompetencje pracy zespołowej. Po pierwsze, ponieważ animatorów jest dwóch (kobieta i mężczyzna), po drugie, ponieważ pracy zespołowej wymagamy od młodzieży. Współpracujemy również z zagranicznymi wolontariuszami, więc wymagana jest przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego. Animatorzy w PPM ZAJEZDNIA otrzymują dużą autonomię i swobodę działania. Cały ośrodek jest praktycznie do ich dyspozycji. Praca głównie w godzinach popołudniowych, czasami weekendami. Istnieje możliwość dopasowania czasu pracy do indywidualnych potrzeb – można godzić pracę ze studiami. Zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę – na pół etatu lub cały etat.

Więcej informacji na:
www.tratwa.org
www.pracowniazajezdnia.pl
FB: @mojemiejscengo @PPMZajezdnia

Zainteresowanych zapraszamy na Legnicką 65, po uprzednim uzgodnieniu terminu