Mikrogranty 2020 – ruszają spotkania informacyjne przed naborem

Macie pomysł na społeczne działanie w waszej okolicy, ale nie macie doświadczenia w prowadzeniu projektu? Zastanawiacie się, czy udział w tym programie jest dla was? Strefa Kultury Wrocław i Fundacja Umbrella zapraszają na spotkania informacyjne przed startującym 1 lutego naborem do Mikrograntów!

Poszukiwanie nowych propozycji na osiedlowe działania w nadchodzącej odsłonie Mikrograntów potrwa od 1 do 15 lutego. Wnioski składać można do jednej z trzech ścieżek – dla osób fizycznych i grup nieformalnych, dla organizacji pozarządowych oraz dla nieformalnych grup młodzieżowych. Organizatorzy naboru czekają na pomysły z zakresu animacji, aktywizacji społecznej, edukacji, związanych z wszystkimi dziedzinami sztuki oraz inne o charakterze kulturotwórczym, które realizowane będą na terenie Wrocławia! Wybrane projekty otrzymają wsparcie finansowe (od 1 do 10 tysięcy złotych brutto w zależności od ścieżki), a także pomoc w kwestiach administracyjnych, organizacyjnych, prawnych, promocyjnych i logistycznych.

Jeśli macie pytania lub wątpliwości, chcecie poznać szczegóły naboru (najważniejsze terminy i zasady współpracy oraz formularz wniosku) i nowości, które w tym roku wprowadzone zostaną do programu to koniecznie przyjdźcie na spotkania informacyjne – pierwsze z nich już 20 stycznia o godzinie 17:30 w Barbarze (ul. Świdnicka 8B).

Wszystkie spotkania znajdziecie w wydarzeniu na profilu FB.

Szczegóły oraz dokumenty niezbędne do przygotowania się do naboru:

Wydarzenie na Facebooku: TUTAJ

Mikrogranty, czyli ścieżka dla osób fizycznych i grup nieformalnych: www.strefakultury.pl/Mikrogranty
Mikrogranty NGO: 
www.sektor3.wroclaw.pl/mikrograntyngo
Mikrogranty młodzieżowe: 
www.sektor3.wroclaw.pl/mikrograntymlodziezowe

Do zobaczenia w mieście!